با تهیه و مصرف معجون بادمجان از شر چربى هاى دور شکم خلاص شوید

 

 

یک عدد بادمجان نسبتاً بزرگ را شسته، به چند قطعه کوچک برش دهید، سپس آنها را در یک ظرف ریخته و تا روى آنها آب بریزید و روى اجاق گاز قرار دهیدو مدت ١۵ دقیقه بجوشانید ، پس از سرد شدن آب باقیمانده را از صافى بگذرانید و در یک ظرف شیشه اى بگذارید و در یخچال قرار دهید.
روزانه ٣ لیوان از آب بادمجان ها میل فرمایید؛ شروع مصرف صبح ناشتا و لیوان آخرقبل از خواب باشد. این دوره را حداقل دو هفته ادامه دهید ضمناً براى طعم دار کردن آن مى توانید مقدارى آب پرتقال به آن اضافه کنید، سعى کنید این معجون را روزانه تهیه و تازه مصرف کنید و روزانه چند لیوان آب آشامیدنى طى روزمیل نمایید.

 

 توضیحات:
بادمجان در واقع قدرت فوق العاده اى در کاهش چربى هاى دور شکم دارد و درعین اینکه کم کالرى است براى سلامتى بدن بسیار مفید است.
بادمجان حاوى آنتى اکسیدان ها ومواد معدنى مختلف انواع ویتامین هاى گروهB  و ویتامین هاى A  و C و مواد معدنى از جمله؛ کلسیم، فسفر، مس، گوگرد، منیزیم، پتاسیم و آهن است و مقدار قابل توجهى آب دارد که به بهترین روش شما را سیر مى کند. برطرف کننده یبوست، و در باز کردن رگهاى خونى موثراست.
مصرف این معجون فوق العاده پر خاصیت بوده و به بهبود جریان خون کمک مى کند و به واسطه فیبر هاى موجود در بادمجان بدن را تمیز و میزان قند و کلسترول خون را کاهش مى دهد، یک ادرار آور قوى است، باعث ترشح صفرا شده (مضر برای صفراوی ها) و از کم خونى جلو گیرى مى کند. مصرف بادمجان براى افرادى که بواسیروچشم درد دارند مضر است ....

/ 1 نظر / 34 بازدید
سارا

سلام.خوبين؟ حيفه وب به اين خوبي نيست که چنين آدرسي داره؟ ميخواي وب تو هم مثل سايتاي بزرگ يه آدرس اختصاصي داشته باشه؟ کافيه يه دامنه 3900 توماني براش بخري تا بشه يه سايت اختصاصي. بيا خودت ببين. http://s4you.ir/1/824Nn