با معجزه پاشویه دردهایتان را فراموش و آنها را درمان می کنید!

مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد از آن جا که پا قلب دوم انسان شناخته شده است اهمیت و رسیدگی به آن می تواند بسیاری از دردها را درمان کند. بررسی ها این دانشمندان نشان میدهند، با قرار دادن پاهای خود درظرف آب گرم به غیر از اینکه عملی بسیار لذت بخش انجام میدهید، می تواند استرس را از خود دور کرده و سلامتی کل بدن را بطور معجزه آسا درمان کنید .

مخلوط آب گرم با نمک و یا "عصاره اکالیپتوس" و "نعنا" و "لیمو ترش" و "سرکه سیب"، "گلاب" و "جوش شیرین" می تواند برای سلامتی ارگان های بدن به طور چشمگیری مفید باشد و علاوه بر ایجاد آرامش و درمان دردهای جسمانی بطور معجزه اسا باشد.و در سم زدایی بدن به کار می رود.

 

موثر در بهبود شکستگی

اگر دچار شکستگی در هر نقطه ای از اعضای بدنتان شده اید با کمک همین پاشویه می تواند جریان انرژی را در بدنتان زیاد کنید و خون بیشتری در بدنتان به گردش دربیاورید که همین امر باعث بهبودی هرچه سریعتر شکستگی عضو میشود و ترشحات بدن روان شده و راحت‌تر دفع شود.

 

سایر بیماریها

همچنین برای برونشیت نیز درمانی بسیار مفید محسوب میشود و نیز، در پیشگیری و درمان ترک های پا، درمان عفونتهای قارچی و سوزش کف پا، میتواند تاثیر بسیار چشمگیری داشته باشد.

هفته 3 بار پاشویه و با انجام این نسخه می توانید، سطح استرس، فشار خون و قندخون را تاحد بسیار زیاد پایین بیاورید و نیز اگر شما از رگ های واریسی و یا رماتیسم رنج می برید، با پاشویه مچ پاهای خود و قرار دادن آنها در آب گرم مخلوط با عصاره های ذکرشده می توانید به بهبود واریس و دردهای رماتیسمی خود و رهایی از این مسأله کمک چشمگیری کنید و نیز قراردادن پاها دراین محلول برای تورم پا به دلیل نقرس، بسیار مفید و چاره ساز است.

در ضمن در این نوع پاشویه سردردهای میگرنی را هم برطرف میشود.

افرادی که به مدت دو هفته بطور منظم پاهای خود را پاشویه کنند، استرس و اضطراب آنها بسیار کاهش و در بیشتر مواقع درمان می یابد.

 

طرز تهیه

بهترین روش معجزه آسای پاشویه، یک ظرف مناسب بردارید و آن را تا نیمه از آب گرم پر کنید (بطوری که تا بالای قوزک پا را آب قرار گیرد)، در ظرف آب گرم، 4 قاشق غذاخوری نمک و دو قاشق غذاخوری "عصاره اکالیپتوس"،چهار قاشق عرق نعنا، چهار قاشق غذاخوری آب لیمو ترش تازه، چهارقاشق غذاخوری سرکه سیب و چهار قاشق غذاخوری گلاب و یک قاشق جوش شیرین؛ تمام مواد را درون آب گرم مخلوط کنید، سپس پاهای خود را به مدت دست کم یکساعت در آب غوطه ور سازید. (بهتر است حدود 5 دقیقه کف پا را در این آب ماساژدهید). با این روش همه مواد سمی از بدن خارج میشوند، و بیشتر دردهایتان به طور معجزه اسا درمان میشود.

 

نکته

بعد از پاشویه بهتر است از روغن‌ها برای انجام ماساژ کف پا، استفاده کنید، مانند: روغن بنفشه و روغن سیاه‌دانه، روغن زیتون، از هرکدام از این روغنها که در دسترس دارید کف پایتان را حسابی روغن مالی کنید؛ با کیسه فریز بپوشانید بگذارید دست کم دو ساعت بماند.

حتما این پاشویه درمانی شگفت انگیز را یک روز درمیان انجام دهید، تا ظرف دوهفته آرامش واقعی را تجربه کنید و اگر خدایی نکرده به بیماری مبتلا هستید، موجب درمان معجزه آسای دردهایتان شود.

/ 0 نظر / 511 بازدید